הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

“מלנומה יוניט” רואה חשיבות רבה בהנגשת שירותיה לאנשים עם מוגבלות. אנו פועלים באופן שוטף להנגשת השירותים שלנו, לרווחת כלל לקוחותינו ובהם לקוחות עם מוגבלות.

התאמות אלו נערכו בהתאם להוראות הנגישות בדין תוך הסתייעות בגורמי מקצוע מתחום הנגישות במטרה להעניק ללקוחותינו שירות נגיש וחוויית לקוח מיטבית.

שירות לקוחות
המענה הטלפוני נגיש, כך שהמידע מוקלט בשפה ברורה, בקצב איטי. אמצעי חלופי ליצירת קשר טלפוני: info@melanomaunit.co.il, פקס: 073-2017091, וכן לפי פרטי ההתקשרות עם המרפאה המופיע להלן. יש לציין דרכי התקשרות למענה חוזר.

כתובת: ראול ולנברג 20  תל אביב.

נגישות אתר האינטרנט:

אתר זה עושה שימוש בטכנולוגיות שונות שנועדו להפוך אותו לנגיש ככל האפשר בכל עת. אנו משתמשים בממשק נגישות המאפשר לאנשים עם מוגבלות ספציפית להתאים את ממשק המשתמש של האתר (ממשק המשתמש) ולעצב אותו לצרכים האישיים שלהם.

התאמות ממשק המשתמש, העיצוב והקריאות הקיימות באתר האינטרנט שלנו:

  • הגדל טקסט/הקטן טקסט
  • גווני אפור
  • ניגודיות גבוהה/ניגודיות הפוכה
  • רקע בהיר
  • הדגשת קישורים
  • פונט קריא

תאימות דפדפן ותמיכה טכנולוגית

אנו שואפים לתמוך במערך הרחב של הדפדפנים והטכנולוגיות המסייעות ככל האפשר, כך שהמשתמשים שלנו יוכלו לבחור בכלים המתאימים ביותר עבורם, עם כמה שפחות מגבלות. לכן, עבדנו קשה מאוד כדי להיות מסוגלים לתמוך בכל המערכות העיקריות המהוות מעל 95% מנתח שוק המשתמשים כולל גוגל כרום, מוזילה פיירפוקס, אפל ספארי, אופרה ומיקרוסופט אדג ‘, JAWS ו- NVDA (קוראי מסך), שניהם עבור חלונות ומשתמשי MAC.

הארות, הערות ומשוב

למרות המאמצים הטובים ביותר שלנו לאפשר לכל אחד להתאים את האתר לצרכיו, עדיין עשויים להיות דפים או קטעים שאינם נגישים במלואם, נמצאים בתהליך הנגשה או חסרים להם פיתרון טכנולוגי הולם כדי להנגיש אותם. ועדיין, אנו משפרים ללא הרף את הנגישות שלנו, מוסיפים, מעדכנים ומשפרים את האפשרויות והתכונות שלה ופיתוח ואימוץ טכנולוגיות חדשות. כל זה נועד להגיע לרמת הנגישות האופטימלית, בעקבות התקדמות טכנולוגית.

אם מצאת תקלה, אם את/ה מתקשה להשתמש בהיבט כלשהו באתר או אם יש לך רעיונות לשיפור, נשמח לשמוע ממך. תוכל/י לפנות לרכז הנגישות שלנו באמצעות כתובת הדוא”ל הבא: info@melanomaunit.co.il

נגישות מבנים:

  • משרדי ההנהלה מצויים בבניין נגיש לאנשים עם מוגבלות. בחניון הבניין יש חניות נכים, הכניסה לבניין ולמשרדים נגישה ובבניין יש שירותי נכים.
  • כתובת: ראול ולנברג 20 תל אביב
  • יצירת קשר:

טלפון: 073-2049017, פקס: 073-2017091

מייל: info@melanomaunit.co.il 

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

לבקשות והצעות בנושא נגישות, אנא צרו קשר עם המרפאה:

טלפון: 073-2049017

מייל: info@melanomaunit.co.il 

צרו קשר באמצעות הטופס הבא

דילוג לתוכן