מיפוי שומות דיגיטאלי

מניעה יעילה ואיכותית? גילוי מוקדם של מלנומה? מיפוי שומות דיגיטלי!

# גילוי מוקדם של סרטן מסוג מלנומה מגדיל את הסיכויים להתמודד ולהבריא # כך גם המיפוי הדיגיטלי והציוד המתקדם בישראל של קליניקה “מלנומה-יוניט”

המלנומה הפולשנית/חודרנית היא מסוגי הסרטן המסוכנים ואפילו קטלניים. מניעתו או טיפול יעיל בו מותנה בגילוי מקדים. גילוי ואבחון שומה חשודה בשלב הראשון, מתוך ארבעה, כשהיא עדיין מכינה עצמה להילחם בך, לפלוש לגופך, לחדור ולשלוח גרורות, היא הצעד החשוב ביותר כדי לנצח את הסרטן בנוק-אאוט ולהבריא… 

ישראל היא מדינה המתברכת בשמש למעלה משלוש-מאות ימים בשנה. בצידה של הברכה המוארת קיים הסיכון שהקרינה החזקה תגרום לנגעים בעור, נמשים, שומות, כוויות וכיוצא באלה. לכן, כולנו, כל מי שנחשפו באופן אינטנסיבי לשמש, חייבים לעצמנו את הבדיקה הטובה ביותר בישראל, הבדיקה של “מלנומה-יוניט”.

הרופאים והמומחים של מלנומה-יוניט”, הקליניקה המקצועית המתקדמת בישראל, ראו לנגד עיניהם את שתי המטרות העיקריות שלך לשמור על בריאותך – מניעה ו/או גילוי מוקדם – והעמידו לרשותך שלושה אמצעים יעילים ואיכותיים כדי לנצח: ידע מקצועי רחב, ציוד ייעודי הטוב מסוגו ורוח לחימה, לא פחות.

מהו מיפוי שומות דיגיטלי…

מיפוי שומות דיגיטלי מתבצע באמצעות מערכת ממוחשבת

“FotoFinder ATBM”

שפותחה בגרמניה ונמצאת בחזית מיפוי השומות על העור.

המכשור סורק וממפה את גופך בתוך כרבע-שעה, מציין שומות חשודות למעקב וזיהוי השינויים על פני העור. לאחר זיהוי השומות החשודות הן מצולמות במצלמה דרמוסקופית, ייעודית לנגעים בעור, ברזולוציה גבוהה מאוד לאיבחון מיקרוסקופי של השומות והתנהגותן.

הבדיקה הראשונה מהווה את הבסיס לבדיקות מעקב עתידיות-תקופתיות והשוואת הגודל של כל שומה חשודה, צורתה והטקסטורה שלה.

…מיפית? מה הלאה?

# לא אובחנה שומה ממאירה? זוהי בשורה משחררת והסתיים שלב חיוני במניעה! קביעת בדיקה תקופתית עוקבת על-פי המלצת רופאי “מלנומה-יוניט”, היא צעד ראוי להמשיך את מדיניות המניעה שלך.

# כן אובחנה שומה חשודה? יש לבדוק אותה במעבדה.

# השומה התבררה כממאירה? יש להתחיל להילחם בה עם טיפול מיידי, בדרך כלל כירורגי.

מניעה? גילוי מוקדם? מיפוי שומות דיגיטלי תחילה, ב”מלנומה-יוניט”!

 

 

 

מומחה באונקולוגיה

מומחה באונקולוגיה, גידולים במערכת העיכול וגידולי ראש צוואר.

מומחה במלנומה וגידולי עור אחרים, מחלות שד, גידולי רקמות רכות( סרקומה) .

צרו קשר באמצעות הטופס הבא

דילוג לתוכן